Scanstrut DS21A-P-BLK Vertical Cable Seal - Black [DS21A-P-BLK]
Product Details
DS21A-P-BLK Vertical Cable Seal - Black
Features:
  • Watertight installation - 100% waterproof with an IP68 rating
Technical Specifications:
  • Fits cable size (diameter) - .17" to .31" (4 - 9 mm)
  • Fits connector size up to .83" (21 mm) in diameter
  • Height - .81" (20.5 mm)