![Black Oak Curved Double Row Combo Red Predator Hunting 30" Light Bar - Black [30CR-D3OS] - Rough Seas Marine](http://roughseasmarine.com/cdn/shop/products/95866XL_120x.jpg?v=1677108950)
![Black Oak 30" Curved Double Row Red LED Predator Hunting Light Bar - Combo Optics - Black Housing - Pro Series 3.0 [30CR-D3OS]](http://roughseasmarine.com/cdn/shop/files/95866BXL_120x.jpg?v=1714511503)
![Attwood LightArmor Plug-In Base - 2 Pin - Black - Rectangle [910V2PB-7] - Rough Seas Marine](http://roughseasmarine.com/cdn/shop/products/69533XL_{width}x.jpg?v=1677096819)
![Attwood LED Articulating All Around Light - 42" Pole [5530-42A7] - Rough Seas Marine](http://roughseasmarine.com/cdn/shop/products/50987XL_{width}x.jpg?v=1677091494)
![Hydro Glow HG250 21W - 12V - 1.75 Amps - LED Fishing Light - Green [HG250]](http://roughseasmarine.com/cdn/shop/files/86412XL_{width}x.jpg?v=1753814817)